KONST / Litografier / Serigrafi 12931072
nr 1293 1072
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Gården på slätten". Signerad, numrerad 5/20, daterad -07. Serigrafi, oramad, 42x59 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:21:04
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg